XXI Міжнародна виставка індустрії краси
• Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ВЕБІНАРУ "ЦИФРИ ТА ТРЕНДИ BEAUTY-РИНКУ УКРАЇНИ & СХІДНОЇ ЄВРОПИ"

news
 

Приєднуйтеся до вебінару "Цифри та тренди Beauty-ринку України&Східної Європи" від найбільшої виставки індустрії краси InterCHARM-Україна та провідної світової організації по дослідженню ринків і споживачів - Euromonitor International.

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ БЕЗКОШТОВНА!

Дата: 2 вересня 2021

Час: 10:30-11:30

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР: bit.ly/w_registration
 
  • Презентація надасть огляд ринку краси з даними за основними категоріями продуктів в Східній Європі в порівнянні з ринком України.
 
  • Розглянемо сегменти: декоративна косметика, парфумерія, засоби особистої гігієни та порожнини рота, продукти для догляду за шкірою обличчя і тіла, продукти по догляду за волоссям, і інші.
 
  • Обговоримо такі факти: розмір і динаміка різних сегментів ринку краси та особистої гігієни, провідні компанії та бренди в Східній Європі та в Україні, вплив COVID-19 та інше.
 
  • Будуть розглянуті останні тенденції та драйвери зростання ринку краси, серед яких: здоров'я - як нове багатство, рух back-to-basics, персоналізація продуктів, цифрова взаємодія, зміщення каналів та інші.
 
Співорганізатор вебінару
«Euromonitor International» - провідна світова організація по дослідженню ринків і аналізу споживчої поведінки. Продукти компанії допомагають прийняти рішення про те, як, де і коли розвивати бізнес.
 
Спікери:
 
  • Nadejda Kreč- провідний аналітик у сфері краси та моди в компанії Euromonitor International, що спеціалізується на ринках країн Східної Європи.
  • Марина Евстифеева - аналітик у сфері краси та моди в компанії Euromonitor International, вивчала вплив пандемії COVID-19 на споживчі ринки індустрії краси в країнах СНД і в Україні.
 
Зареєструватися на вебінар: bit.ly/w_registration