ХVIlI Міжнародна виставка індустрії краси
18-20 вересня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15
18-19 Вересня - 10:00 до 18:00 | 20 Вересня - 10:00 до 17:00

Пост-реліз

InterCHARM-Україна 2018 - три важливих дня в індустрії краси!

ИШУ-2018-рус.png
 

З 18 по 20 вересня Київ був занурений в атмосферу краси та успіху завдяки проведенню найбільшої в країні міжнародної виставки індустрії краси - InterCHARM-Україна 2018.

Виставку відвідали більше ніж 45 тисяч фахівців галузі, щоб познайомитися з останніми розробками, інноваційними продуктами і технологіями світового ринку beauty-індустрії. У 2018 році захід зайняв всі три павільйони МВЦ, в яких 626 учасників з 14 країн (Болгарії, Бразилії, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Китаю, Литви, Польщі, Росії, Туреччини, Франції, України, Південної Кореї і Японії) продемонстрували професіоналам галузі понад 3000 світових і вітчизняних брендів індустрії.


Щорічно InterCHARM підтверджує статус головного майданчика для просування парфумерії, косметичних товарів, обладнання, інструментів, професійної косметології, перукарських послуг і нігтьового сервісу beauty-ринку України. Керівники компаній, відомі фахівці і професіонали галузі використовують можливості виставки, щоб залучити інвестиції, сформувати нові бізнес-зв'язки, заявити про себе і бути в курсі всіх «свіжих» трендів індустрії.


Основні тематичні розділи, представлені на виставці: косметологія і естетична медицина, нігтьовий сервіс, перукарське мистецтво, професійний make-up, косметика і парфумерія, а також InterCHARM pack: сировина і упаковка для парфюмерно-косметичних виробництв.


В цьому році InterCHARM традиційно порадував кількістю навчальних заходів під час ділової програми - більше 25 професійних івентів на одному майданчику.

 

Окремої уваги заслуговує Міжнародна премія в області краси та здоров'я Stella International Beauty Awards 2018, на якій були нагороджені кращі майстри beauty-індустрії, що здатні забезпечити рівень і якість обслуговування відповідно до світових стандартів. Створення премії ініційовано в 2016 році компанією "Ведмідь" (Болгарія) за участю Beauty Experts Media Holding.


Оргкомітет виставки традиційно нагородив експонентів, які досягли визначних результатів та внесли значний вклад в розвиток національної індустрії краси. Переможцями стали 7 компаній: «БІЗНЕС ГРУП ІНТЕГРА», ТОВ «РЕМОС», «ЛАСКОС Україна», ТМ «Dr.Yudina», «Мир кистей», «Лінія стилю» і «Академія манікюру Ірини Амросієвої».


Всі роки виставка підтримує чемпіонатний рух в різних напрямках індустрії краси. Стають вже традиційними для InterCHARM-Україна V Відкритий міжнародний ТУРНІР «МассажPROFI», V Всеукраїнський чемпіонат з апаратного педикюру Foot Profi Awards 2018, Третій відкритий чемпіонат України ''BROW PRO'', Чемпіонат України з нарощування і моделювання вій «Lash Flash», Чемпіонат з манікюрного мистецтва Beauty Nails - 2018. Яскраві і пізнавальні майстер-класи по догляду за шкірою, перманентному макіяжу, масажу, стайлінгу та створенню зачісок демонструвалися практично на кожному стенді.

Завдяки «Байєрській програмі» учасникам виставки відкрилися нові ринки збуту. У «Bayer's lounge» було проведено 237 запланованих зустрічей експонентів з байєрами з 302 компаній Південної Кореї, Чехії, Литви, Казахстану, Білорусі, Молдови та України. Всі іноземні та вітчизняні закупівельники позитивно відзначили якісний і кількісний склад учасників InterCHARM-Україна 2018 і підтвердили це підписаними контрактами.


Виставка InterCHARM-Україна завжди була і залишається головним комунікаційним центром української індустрії краси. Саме тут презентуються нові продукти, оновлюється асортимент товарів, українські та зарубіжні компанії знаходять нових партнерів і укладають контракти. Саме тут можна скласти картину поточної ситуації на ринку і передбачити тренди розвитку на найближчий рік.


За 17 років команді InterCHARM-Україна вдалося створити безпрецедентно масштабну і грандіозну подію в світі індустрії краси про яку знають далеко за межами нашої країни. Те, як сьогодні виглядає сучасна beauty-індустрія в нашій країні, залежить від тих, хто бере участь в InterCHARM-Україна!


До зустрічі на InterCHARM-Україна 18-20 вересня в 2019-му році!

 
МВЦ (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15)
Детальна інформація:  http://intercharm.kiev.ua 
 Організатор - ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).