XIX Міжнародна виставка індустрії краси
16 - 18 Вересеня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Прес-реліз

InterCHARM-Україна - головна beauty-подія 2019 року!
 
18-20 вересня в Київському МВЦ відбулася ХVIII Міжнародна виставка індустрії краси - InterCHARM-Україна 2019.

У виставці прийняв участь 671 експонент, а кількість відвідувачів за три дні склала близько 39 000.

Виставка складалася з 6 розділів - косметологія, перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс, professional make-up, парфумерія та косметика для рітейлу, InterCHARMpack.

Крім того, на виставці можна було відвідати національні павільйони Польщі, Південної Кореї, Китаю, Італії, Туреччини; а також стенди компаній з США, Франції, Іспанії, Англії, Таїланду, Бразилії, Японії, Індії, Пакистану, ОАЕ.

Вперше експозиція нігтьового сервісу розміщувалася в окремому 4-му павільйоні на двох поверхах.

Особливістю InterCHARM-Україна 2019 стало те, що в рамках виставки, було проведено велику кількість заходів: майстер-класи, конференції, презентації, масштабні чемпіонати з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та моделювання брів. У всіх заходах брали участь визнані експерти в кожному з напрямків індустрії краси.

У цьому році на виставці було встановлено Національний рекорд за кількістю учасників в Чемпіонаті України СПУ, який склав 524 beauty-майстра.

Відвідувачі виставки мали можливість скористатися такими сервісами як байєрська програма, біржа праці та Go To.

Міжнародна виставка індустрії краси - InterCHARM-Україна це унікальна можливість ознайомитися з останніми світовими трендами, передовими розробками і технологіями індустрії краси.

Організатор ХVIII Міжнародної виставки індустрії краси - InterCHARM-Україна 2019 - ДП "Прем'єр Експо", генеральний партнер - HydroPeptide.

Детальна інформація: https://intercharm.kiev.ua