ХVIlI Міжнародна виставка індустрії краси
Вересень • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

«Clear Beauty Business»

18-19 вересня – власники, інвестори, керівники, ТОП-менеджери, управлінці beauty-підприємств
 
 
СПІКЕРИ: Джим та Лінда Нордстром
 
ТЕМА: Як досягнути успіху nail-напрямку та nail-бізнесі? ТОП-тенденції ринку краси від творців світових брендів
 
ПРО СПІКЕРІВ: власники компанії Famous Names, яка отримала всесвітню популярність завдяки системі IBX, маслу Dadi’ Oil та іншим продуктам бренду.
 
СПІКЕР: Микита Добровольский.
 
ТЕМА: Business & Money Mastery – Як успішно вести декілька прибуткових бізнесів та бути попереду конкурентів?
 
ПРО СПІКЕРА: Власник Салонів Краси Joy Label та турагенства Tez Tour, Приватний інвестор та керуючий активами. Спеціаліст з дохідної нерухомості. Власник – DNA group – консалтинг в сфері залучення фінансування, продажу компаній, управління бізнес процесами, моделювання, оцінки та проведення тренінгів.
 
СПІКЕР: Олег Москальонов.
 
ТЕМА: Салон краси: від хаосу до системи за 30 днів.
 
ПРО СПІКЕРА: власник групи компаній The Girls Hairdressers (мережа салонів краси, дистрибуція, навчальний центр, консалтингова практика). Власник консалтингової компанії Beauteam Consulting. У 2018 році мережа салонів краси The Girls Hairdressers увійшла в список ТОП-10 кращих beauty-підприємств України за версією Міжнародної премії Stella beauty awards 2018, а сам Олег Москальонов – входить в 10-ку кращих директорів салонів краси України.
 
 

СПІКЕР: Олександр Толубко.
 
ТЕМА:  Чемпіонати – як засіб монетизації майстра та збільшення прибутку beauty-бізнесу. Секрети роботи із зірковими
майстрами.
 
ПРО СПІКЕРА: Засновник і власник мережі салонів і навчальних центрів КАФО.
Переможець в номінації «Кращий керівник салону краси» 2017-2018 роки за версією престижної міжнародної премії Stella International Beauty Awards. Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Професіоналів України». Нагороджений численними дипломами і грамотами за підтримку і розвиток конкурсного руху в різних містах України.
 


 

СПІКЕР:  Олена Курчина.
 
ТЕМА:  Інсайти в beauty-маркетингу від власників мережі beauty-закладів преміум-класу «Руки-ножиці».
 
ПРО СПІКЕРА: керуючий власник мережі концептуальних beauty-закладів преміум-класу «Руки-Ножиці»;
Ідейний творець першого Brow Bar в Україні;
Засновник навчального профільного центру в сфері краси «Академія кар'єри салонного бізнесу»;
Засновник TM «ELAN professional line» - преміального косметичного бренду для професійних візажистів;
CEO @ la_distribution.pro (преміальна професійна косметика для волосся: SONO (Італія), Tokio Inkarami (Японія), TRUSS professional (США)
Сертифікований перекладач, CEO зі зв’язків з іноземними партнерами OMC General Commissioner: Eyebrow Shaping & Tinting Category
Суддя OMC Hairworld (Category: Aesthetics)
 

СПІКЕР:  Марина Каніковська.
 
ТЕМА: Бренд-роботодавець. Як побудувати взаємовідносини з персоналом, щоб виростити бізнес-партнера?
 
ПРО СПІКЕРА: власниця MARAMAX GRUP, в портфелі компанії знаходиться 9 салонів краси і Maramax Academy Odessa, в команді працює більше 200 співробітників. Бренд на ринку з 2002 року. Ім'я Марини Каніковської, законодавиці перукарської моди, креативного директора компанії MARAMAX і єдиного в Україні бренд-амбасадора L'Oreal Professionnel, на слуху у кожного, хто знайомий з індустрією краси. Марина надихає перукарів по всьому світу, блискуче поєднує роботу в салоні, викладацьку діяльність, виступи-перформанси та щиро вірить в те, що в силах кожного з нас змінити світ на краще.
 

 

СПІКЕР:  Олексій Антонюк.
 
ТЕМА: Категоризація майстрів – кар’єрний шлях в салоні красоти: як виростити майстра, щоби працював на благо салону якомога довше?
 
ПРО СПІКЕРА: Засновник групи компаній S & A group і Комітету стандартів салонів краси України, ініціатор створення і президент Спілки перукарів України, (СПУ), на протязі 20-ти років, співзасновник Комітету стандартів салонів краси (КССК).
 

 

СПІКЕР:  Євгеній Калкатов.
 
ТЕМА: Раціональний мінімалізм бьюті-індустрії – як із салону краси зробити прибутковий бізнес?
 
ПРО СПІКЕРА: власник нішового салону краси Kalkatoff, майстер міжнародного класу, технолог, викладач перукарського мистецтва, автор технології стрижок, фарбувань, зачісок.
Євген Калкатов – один з найвідоміших перукарів-стилістів України. Вдосконалюючись в професії більш 20 років, домігся значних успіхів і став лідером в перукарському мистецтві. Щорічно створюючи по 2 колекції стрижок, зачісок, фарбувань, демонструє їх на міжнародних виставках INTERSHARM, NEW LOOC. Так само досяг успіху в створенні колекцій зачісок для відомих дизайнерів як ANDRE TAN, Олена Буреніна
 


 

СПІКЕР:  Сергей Кормаков.
 
ТЕМА: ТОП-ві рішення в бьюті індустрії – як побудувати прибудковий бізнес без прив’язки до сервісу, цінам та майстрам?
 
ПРО СПІКЕРА: бренд-технолог компанії LAKME, автор двох концептуальних салонів краси і більш ніж 25 професійних магазинів. Його стаж роботи на ринку бьюті-послуг більше 28 років. Незважаючи на те, що його салони краси приносять регулярний дохід, він постійно покращує фінансові показники своїх підприємств. Показово, що в салонах краси Кормакова немає відтоку кадрів. Навіть комп'ютерна програма для роботи з клієнтами та обліку фінансів розроблена під його вимоги.
  

СПІКЕР:  Семен Фукс.
 
ТЕМА:  Бізнес на трендах. Як влаштований бізнес трихології і як на цьому заробити в салоні краси.
 
ПРО СПІКЕРА: Семен Фукс – сертифікований бізнес-тренер, трихолог-методист, засновник компанії ORising, власник салону краси «Експерт» (м. Одеса). Досвід роботи в сфері бьюті - 19 років.
  

СПІКЕР:  Олександр Фрідман.
 
ТЕМА:  Акції в сфері індустрії краси - наочний показник якості бізнесу. Чек-лист і Лайфхак. Стратегії розвитку підприємств з акціями і без.
 
ПРО СПІКЕРА: Олександр Фрідман – кандидат медичних наук. 

СПІКЕР:  Олександр Кліменко.

ТЕМА: Як втративши все, не втратити віру в себе? Особистий досвід роботи зі страхами та практичні інструменти мотивації підприємця.
 
ПРО СПІКЕРА: власник двох успішних салонів краси, які відкривав з "нуля" - Klymenko-professional і KLYMAZONE. Створення останнього в 2015 році. На сьогоднішній момент Олександр пройшов шлях від майстра до власника авторського салону з унікальною концепцією і власною програмою навчання, "створення" нових кадрів. Автор і організатор Першого глобального форуму колористів в Україні @ GLOBAL.COLORIST.
Чемпіон України, учасник і переможець численних конкурсів перукарського мистецтва України та Європи. Автор численних модних фотосесій, які друкувалися в журналах Дзеркало Моди, YOU HAIR, You Professional, HAIR Stails і т. д. Працював Backstaidge для таких відомих світових стилістів, як Benni Tognini, Pol Foltrik, Errol Douglas. Входить до ТОП-10 кращих стилістів України престижної Премії Stella International Beauty Awards-2018.
 

СПІКЕР:  Юлія Ублінских.
 
ТЕМА: Пошук блакитних океанів в індустрії краси: нові формати і бізнес-моделі ринку. Можливо в салоні краси зробити коворкінг?
 
ПРО СПІКЕРА: співзасновник і директор з маркетингу в Go Beauty Studios. Співвласник і піар-менеджер в Beautsi. Співвласник і піар-менеджер в Beautsi.
У минулому – власник і директор, а також косметолог мережі салонів краси "Бажана Перлина". Навчалася в Бізнес-школі "Університету банківської справи" на курсі MBA.
  

СПІКЕР:  Анна Зварич.
 
ТЕМА:  Бізнес на лазерних процедурах – як побудувати правильну модель бізнесу для швидкого повернення інвестицій в дорогі апарати. Практичні поради для салонів краси.
 
ПРО СПІКЕРА: співвласниця мережі лазерної епіляції ЛазерОК (7 лазерних центів в Києві) і агентства знайомств MissUa. Коуч, організатор Жіночого Клубу Анни Зварич та Юлії Новикової.
 


 
СПІКЕР:  В’ячеслав Дюденко.
 
ТЕМА: Сила власного бренду – як публічність керівника впливає на успіх бізнесу. Плюси та мінуси в теперішній кадровій ситуації ринку.
 
ПРО СПІКЕРА:  В'ячеслав Дюденко – власник авторської Мережі салонів краси D2 і Dyudenko art of hair, Фешн-директор власної школи професійної майстерності перукарів «Дюденко Київ», яка Міжнародним Конгресом в Інтерлакені (Швейцарія) отримала звання BEST CONTINENTAL ACADEMY.
Голова правління Комітету Стандартів Салонів Краси (КССК).
Міжнародною Академією комп'ютерних наук і систем удостоєний звання професора по науково-прикладного напрямку «Культура і мистецтво в області високих технологій моделювання імідж-дизайну».
Нагороджений званням «Лицар Ордену Шевальє» на Всесвітньому конгресі в Токіо.
Удостоєний звання «Особистість року» - нагородження проходило на Ейфелевій вежі.
Отримав звання «Createurs de Mode» (Творець Моди) в Парижі.
У б'юті індустрії більше 40 років, свій перший авторський салон відкрив в 1991 році.
У 2017 році Премією Stella International Beauty Awards 2017 був нагороджений як Кращий перукар України - 1 місце в ТОП - 10 найкращих.

С
ПІКЕР:  Таємний спікер!
 
ТЕМА:  KPІ-показники для спеціалістів сфери послуг та мотивація персоналу в салонах краси майбутнього.
 
ПРО СПІКЕРА: Його сміливо можна віднести до категорії людей, які змінюють бьюті-індустрію. Талановита людина і прагматичний бізнесмен. Сміливий і харизматичний. Креативний і амбітний.
Він не просто говорить, він створює і втілює в життя! Ім'я таємного спікера ви дізнаєтеся вже зовсім скоро на конференції!
 

Вартість участі при оплаті в дні виставки: 6000 грн.
 
Діють спеціальні ціни на раннє бронювання:
  • до 17 Вересня - 4500 грн.
 
* при оплаті 3-х квитків зразу – 1 квиток в подарунок на Конференцію адміністраторів;
* при оплаті 5-ти квитків зразу – 2 квитки в подарунок на Конференцію адміністраторів;
 
У вартість включено:
 
1. Участь в 2-денних конференціях для керівників.
2. Роздатковий матеріал від спонсорів і партнерів в друкованому вигляді, блокнот, ручка.
3. Спеціальні ціни на обслуговування та / або знижки на наступні заходи спікерів і партнерів конференції.
4. Дві кава-брейки на кожен день конференції (кава, чай, печиво, фрукти).
5. Безкоштовний вхід на виставку по бейджу учасника конференції.
 
 
Придбати квиток
20 вересня - адміністратори, клієнт-менеджери, сервіс-менеджери, управлінці beauty- підприємств
 

Продаж в салоні краси, як лояльність і джерело доходу.
СПІКЕР: Павло Грінішин - засновник управляючої компанії GRINISHYN і бізнес-школи GRINISHYN BEAUTY SCHOOL, сертифікований ЄБРР бізнес-коуч.
 

Тайм-менеджмент в роботі адміністратора. Рівень 2.0.
СПІКЕР: Владислав Вавілов - бізнес-тренер, засновник і керівник фітнес-клубів і салонів краси. Віце-президент Київського Фітнес Союзу, радник Президента Федерації бодібілдингу України з навчання та розвитку персоналу, радник Президента Української Федерації Фітнесу з навчання та розвитку, радник Президента Української Спа Асоціації з фітнесу, організатор Всеукраїнського Фітнес Форуму.
 Сервіс класу люкс - інструменти, техніки, технології. 9 почуттів клієнта, або як назавжди закохати споживача в ідеальний сервіс?
СПІКЕР: Андрій Чеберко - сертифікований тренер міжнародної асоціації IBF (International Breathwork Foundation). Інтелект-тренер, психолог, менеджер з розвитку та навчання персоналу, тренер для тренерів, автор тренінгів особистісного росту і методик у сфері командоутворення, сервісу і продажів класу «люкс».
 Вартість участі при оплаті в день заходу: 2000 грн.
Діють спеціальні цінаи на раннє бронювання:

  • до 31 серпня - 1250 грн
  • до 17 вересня - 1500 грн
* При оплаті 3-х квитків відразу - додатково 1 квиток в подарунок;
* При оплаті 5-ти квитків відразу - додатково 2 квитка в подарунок;Придбати квиток

Організатор:  

 
Контакти:
Тел.: (+38 097) 482 88 78, (+38 093) 298 18 28