XX Ювілейна міжнародна виставка індустрії краси
22-24 вересня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Сучасні технології в моделюванні тіла. Традиції різних континентів

II Науково-практична конференція

«Сучасні технології в моделюванні тіла. Традиції різних континентів»

в рамках виставки InterCHARM 2021 Україна

22 вересня 2021

10:00 – 18:00
 
Щодня, в своєму прагненні бути успішними і благополучними, ми витрачаємо свої сили та енергію. Терміни "професійне вигорання", "депресія", "апатія" - вже давно перестали бути просто словами.

Ми все частіше перебуваємо в пошуку рішень для відновлення нашого внутрішнього балансу, бадьорості та життєвого тонусу.

Масаж був і залишається одним з найбільш дієвих способів нашого фізичного, психоемоційного, енергетичного відновлення. Масажна культура практикується тисячоліттями у всіх куточках нашого світу і в кожному з них по-своєму унікальна та автентична.

Бажання об'єднати унікальність технік різних народів, підвищити за допомогою нових знань свій професійний рівень, познайомитися ближче з етнічними особливостями масажних традицій – все це лягло в основу прекрасної події цієї осені.


 

Спікери конференції:

(доповнюються)


 
Gojenko.jpg

АНАТОЛІЙ ГОЖЕНКО


Директор «Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту», доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України

Badyin.jpg

ІВАН БАДЬЇН


Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, фізіотерапевт вищої категорії, викладач міжнародного рівня, автор 5-ти книг по масажним технологіям, засновник напрямку міоекстензія в масажі і ведучий авторської школи «М'яких масажних технологій» з навчання естетичному масажу

Kirilenko.jpg

ОЛЕКСАНДРА КИРИЛЕНКО


Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, дієтолог, кардіолог, глава ради Асоціації дієтологів України, автор програм «Здорове харчування», «Індивідуальний підхід до корекції ваги»

Gricenco.png

АНТОН ГРИЦЕНКО


Лікар-невролог, більше 20 років ліцензованої приватної медичної практики з неврології, генеральний директор Федерації функціонального тренінгу, виконавчий директор ICFN, фахівець в області спортивної та відновної медицини

Pliseckaya.jpg

ЕВГЕНИЯ ПЛІСЕЦЬКА


Кваліфікований фітнес-інструктор, реабілітолог, фітнес-моделюючий масаж, провідний масажист центру краси та здоров'я Only You, авторська методика Rubber PowerПро конференцію:

Це виключно новий формат конференції, платформа, яка об'єднує різноманітні стилі, методики, технології під єдиним напрямком моделюючого масажу, як інструменту для створення красивого тіла в традиціях народів і континентів.
 
У програмі*:

  • Багатовіковий досвід різних культур не конкурує в своїй унікальності, він покликаний доповнити і вдосконалити масажні техніки
  • Мета моделюючого масажу - оздоровлення, корекція форм, повернення тонусу мускулатури і розгладження шкіри;
  • Моделювання тіла - це багатосторонній процес, в якому поєднуються не тільки масаж і фізичні навантаження, але і вміння об'єднати гармонійно красу тіла і духу.
 
Переваги конференції:

Спікери конференції підготували для вас цікавий інформаційний матеріал і унікальні навчальні програми.

Участь в конференції – відмінний шанс поліпшити свою майстерність, проявити себе, вдосконалити професійні навички і схему спілкування з клієнтами, завести нові знайомства з колегами з інших міст.
 
 
Кількість місць обмежена - встигніть зареєструватися і не упустити можливість участі в конференції «Сучасні технології в моделюванні тіла. Традиції різних континентів».

 

* Програма формується, слідкуйте за оновленнями
 


Вартість участі:

До 31 серпня 2021 – 950 грн  

С 1 по 21 вересня 2021 – 1100 грн

В день конференції (22 вересня 2021) – 1300 грн

Контакти: 

(063) 181-72-29

(067) 405-53-88

www.events2.medconference.pro

pf.png
   Слідкуйте за новинами конференції в соціальних мережах
При підтримці НДІ медицини транспорту МОЗ України
mtu.png

Організатор:
badyin-logo.jpg

Партнер:
Digital-Beauty-(1).png