XIX Міжнародна виставка індустрії краси
16 - 18 Вересеня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Jenosept-I GEL

news
     
  • Вміст спирту не менше 70%
  • Аромат
  • Економічність
  • Ефективність
  • Надійний дезінфекційний гель, який піклується про вашу шкіру!
 
Переваги гелевої форми дезінфектанту
Сповільнене випаровування і наявність змащувальних компонентів дозволяє провести обробку рук більш ретельно, без ризику залишити на руках необроблені ділянки, що містять інфекцію.
Більш повільне випаровування гарантує також більш ефективну дію на інфекцію за рахунок збільшення часу цієї дії.

Економічність. Для повноцінної обробки рук достатньо 3 мл гелевого дезінфектанту!
Аромат свіжого яблука триматиметься на Ваших руках рівно стільки, скільки потрібно, щоб порадувати і в той же час не встигнути набриднути!

Дезінфекція шкіри має надзвичайне значення для створення безпечних умов роботи. В той же час постійне використання звичайних антисептиків у професійній діяльності сприяє сухості і лущенню шкіри рук, виникненню подразнень і мікротравм. Саме тому компанія Джендентал-Україна розробила лінійку антисептиків, що не тільки піклуються безпекою, а і доглядають за шкірою рук та тіла.

Легкий гель Jenosept-I з високим вмістом спирту (не менше 70%) рекомендується для гігієнічної та хірургічної обробки шкіри рук та тіла в загальномедичних, стоматологічних та косметологічних закладах, а також у побуті.

Препарат володіє високою бактерицидною, віруліцидною та фунгіцидною активністю. У той же час наявність у складі карбаміду і натрієвої солі пірролідонкарбонової кислоти - складників натурального зволожуючого фактору шкіри людини – забезпечує високий ступінь зволоження і пом’якшення шкіри, сприяє її регенерації.

Бутиленгліколь регулює водний баланс шкірних покровів, утворює захисну плівку на шкірі, запобігає сухості, надає шкірі особливу м’якість та еластичність, а також посилює протигрибкову та антимікробну дію карбаміду і являє собою безпечний консервант. Д-пантенол (вітамін групи В) у складі активно живить і зволожує шкіру, бореться з подразненнями, володіє яскраво вираженим протизапальним ефектом і захищає шкіру від агресивної дії сонячних променів, стимулюючи утворення захисного пігменту.

Об’єм: баночка 340 мл з дозатором.
 
ДОЗВОЛЕНО ДО ВИКОРИСТАННЯ:
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної Служби України з питань безпечності харчовихф продуктів та захисту споживачів № 12.2-18-5/9805 від 04.05.2020 року.
 
Представляє компанія Стаміл
 
Стенд 4А-2-56