XX Ювілейна міжнародна виставка індустрії краси
22-24 вересня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Історія успіху компанії Dyson

news
 
Dyson – глобальна науково-технічна компанія, яка почала свою історію в ангарі у Великобританії та безперервно зростає з моменту заснування. У 1978 році Джеймс Дайсон помітив, що його пилосос став гірше працювати. Розібравши його, він виявив, що мішок для збору пилу забитий брудом, і що це призводить до втрати потужності всмоктування. Незадовго до цього він сконструював промислову циклонну установку, яка вирішила проблему засмічення машини порошкового фарбування. За допомогою відцентрової сили установка вловлювала частинки порошку. Але чи буде цей принцип діяти в пилососі? Він взявся до роботи. Через 5 років і 5 127 прототипів Джеймс Дайсон створив перший в світі пилосос без мішка для збору пилу.

У 2016 році компанія Dyson буквально змінила категорію краси, представивши фен Dyson SupersonicТМ, оснащений найменшим і найпотужнішим двигуном з цифровим управлінням V9. Інженери Dyson завжди відштовхуються від існуючої проблеми. В процесі розробки нових пристроїв аналізуються різні техніки створення укладок і виявляються проблеми, які потребують вирішення.

 На цей час компанія Dyson розробляє технології в п’яти основних напрямках: 

  • бездротові пилососи;
  • пристрої кліматичного контролю;
  • сушарки для рук;
  • світлодіодні світильники;
  • пристрої для догляду за волоссям.
Пристрої Dyson продаються у 85 країнах по всьому світу.

Одна людина з однією ідеєю, Дайсон зумів створити високотехнологічну компанію зі штатом понад 6000 інженерів. І процес розвитку не стоїть на місці.

Серце компанії – це постійно зростаюча команда інженерів і вчених. Більше ідей. Більше винаходів.