XX Ювілейна міжнародна виставка індустрії краси
22-24 вересня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Професійні версії Фена Dyson Supersonic™ і випрямляча Dyson Corrale™

news
 
news_ichu_2.jpg
Професійні версії Фена Dyson Supersonic™ і випрямляча Dyson Corrale™ розроблені відповідно до потреб салонів та їх клієнтів.

Фен Dyson Supersonic™ створений для укладки різних типів волосся без екстремальних температур. Він безперервно відстежує і регулює температуру повітря, що подається, проводячи вимірювання 40 разів на секунду, що дозволяє запобігти надмірному перегріву і пошкодженню волосся. Фен оснащений запатентованим двигуном Dyson V9 з цифровим управлінням. Це наймініатюрніший, найлегший  інноваційний двигун Dyson, який важить до двох разів менше за інші, та захований в рукоятку фена, за рахунок чого його дуже зручно тримати, і зап'ястя не втомлюється. Довгий шнур професійної версії дає додаткову маневреність, що дозволяє працювати з волоссям клієнта з будь-якого боку. А вдосконалений більш довговічний фільтр дозволяє збільшити час між очищеннями мінімум у шість разів¹.

Випрямляч для волосся Dyson Corrale™ оснащений запатентованими гнучкими мідними пластинами, які змінюють форму, захоплюючи пасма волосся. Завдяки цій технології пошкодження волосся скорочується в два рази², дозволяючи досягнути більшого контролю для поліпшеного процесу укладки.

Випрямляч Dyson Corrale™ дозволяє професіоналам не тільки ефективно випрямляти волосся, але й створювати безліч видів локонів. Закруглена форма випрямляча дозволяє робити хвилі без заломів. Збалансована вага покращує контроль випрямляча в руці під час укладки. Спеціальна конструкція і розташування пластин захищає пальці і шкіру голови від опіків. Високоміцна конструкція витримує суворі щоденні навантаження, а магнітний кабель довжиною 4.8 метра обертається для зручності маневрування навколо клієнта.
 
Висушування та укладка волосся стануть швидше і безпечніше з пристроями Dyson.
 
¹В порівнянні з попередньою моделлю фільтра до фену Dyson Supersonic ™ Professional.
²Рівень термічного впливу на волосся оцінювався при рівноцінному процесі створення укладок. У тестуванні використовувалися Dyson Corrale з гнучкими пластинами і Dyson Corrale з жорсткими пластинами.