XXI Міжнародна виставка індустрії краси
• Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Починаєте свою справу у бьюті індустрії ? Бьюті Спешиа допоможе.

news
А може Ви вже маєте свою справу? Ми знаємо як зробити Ваш бренд яскравим, помітним та стильним! В нас Ви знайдете все, що шукали.
Починаєте свою справу у бьюті індустрії ?  Бьюті Спешиа допоможе.
Повне оформлення бренду з нуля. Від розробки логотипу до повного оформлення робочого простору та зовнішньої реклами.

BeautySpecial розробляє продукт разом із досвідченими дизайнерами та ілюстраторами. При розробці нашої продукції ми консультуємося з провідними спеціалістами бьюті індустрії. Ви отримуєте високоякісний продукт для своїх потреб.
Наша команія стане вам надійним партнером по таким напрямкам роботи:
 
Видавництво планерів, карт клієнтів, методичних посібників, плакатів, календарів, сертифікатів, конвертів та ще величезного асортименту продукції;
 
Створення бренду і його просування від А до Я (розробка брендбуку, логотипу, розробка фірмового стилю, дизайн упаковки та этикетки. Друк на футболках, світшотах, чашках, масках, шоперах; інтерьерні таблички, фасадні вивіски, банери, комплексне оформлення приміщень, кабінетів, салонів та інше
 
DIGITAL
Створення сайту під ключ, за вашими потребами, сайт-візитки, лендінги (односторінкові сайти), швидкий збір проекту під тест ніши. Розробка під Ваш Бренд. Розробка брендбуку, просування, інтернет магазин, соцмережі, target Запуск рекламних кампаній в соцмережах, точна настройка аудіторій і цілей кампаній. Оптимізація рекламних бюджетів, точне попадання прямо в серце майбутнього клієнта.