XXI Міжнародна виставка індустрії краси
 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

XXIV Чемпіонат України СПУ в рамках виставки InterCHARM-Украина та Pro Beauty Expo

news
 
XXIV Чемпіонат України СПУ в рамках виставки InterCHARM-Украина та Pro Beauty Expo
XXIV Чемпіонат України СПУ в рамках виставки InterCHARM-Украина та Pro Beauty Expo успішно пройшов 22-23 вересня 2021 та став історією, але приємні спогади та фантастичні емоції ще на довго залишаться у пам’яті усіх учасників наймасштабнішої події року. 
 
420 майстрів з перукарського мистецтва, макіяжу, моделюванню брів та нігтьової естетики з усіх куточків нашої держави прийняли участь у Чемпіонаті України та змагались за звання Чемпіонів, демонструючи усю свою майстерність та професіоналізм.
 
Дуже приємно, що з кожним роком зростає не тільки кількість учасників чемпіонатів (цього року конкурсні поля були зайняті на 99%), але покращується і якість виконаних робіт учасниками. Це свідчить про зростаючий рівень підготовки та професіоналізму наших майстрів та є основою успішних виступів національної збірної команди на чемпіонатах світу та Європи OMC.
 
Вітаємо усіх переможців чемпіонату з високими досягненнями! Вітаємо усіх учасників - кожен з Вас є переможцем над собою, кожен з Вас провів велику работу і став краще. 
Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, ставити нові цілі професійного та творчого розвитку і досягати їх!
 
Вітаємо команду СПУ з успішним поведенням чемпіонатів, з гідним продовженням найкращих конкурсних традицій, історія яких вже налічує 24 роки.