XXI Міжнародна виставка індустрії краси
 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

В рамках виставки InterCHARM-Україна VI Чемпіонат з перманентного макіяжу та мікроблейдингу PM AWARD

news
Організатор чемпіонату – «Комітет Стандартів Салонів Краси».

Кожен учасник доклав величезних зусиль, натхнення та ентузіазм, які так відчувалися на полі чемпіонату.
В рамках виставки InterCHARM-Україна VI Чемпіонат з перманентного макіяжу та мікроблейдингу PM AWARDS.
Вітаємо переможців:
 
Починаючий майстер ПМ, 6 рівень кваліфікації
Перманентний макіяж брів в техніці «Розтушовка» на латексі:
1 місце - Осєння Галина
2 місце - Храмцова Юлія
3 місце - Петрюк Олена
 
Майстер-юніор ПМ, 5 рівень кваліфікації
Перманентний макіяж брів в техніці «Волоски» на латексі:
1 місце - Орлова Анастасія
2 місце - Сокіркіна Юлія
3 місце - П'ятак Ангеліна
 
Майстер-юніор ПМ, 5 рівень кваліфікації
Створення ідеальних брів за допомогою ПМ в техніці «Розтушовка» на моделі. Стаж до 2-х років:
1 місце - Горбаченко Вікторія
2 місце - Селевич Анастасія
3 місце - Тодерюк Неля
 
Спеціаліст ПМ, 4 рівень кваліфікації
Створення ідеальних губ за допомогою ПМ: 
1 місце - Дмітрієва Валерія
2 місце - Мєс'янінова Наталія
3 місце - Сокіркіна Юлія
 
 
Спеціаліст ПМ, 4 рівень кваліфікації
Створення ідеальних брів за допомогою ПМ в техніці «Розтушовка». Стаж більше 2-х років:
1 місце - Кохтюк Владислава
2 місце - Кобзар Юлія
3 місце - Хлобистова Анна
 
Специалист ПМ, 4 рівень кваліфікації
Створення ідеальних брів за допомогою ПМ в техніці «Волоски»:
1 місце - Сокіркіна Юлія
2 місце - Шишенко Євгенія
3 місце - Орлова Анастасія
 
Стиліст ПМ, 3 рівень кваліфікації
Створення ПМ повік «Стрілка з розтушовкою»:
1 місце - Мацур Тетяна
2 місце - Шеремета-Цалко Дар'я
3 місце - Міхєєва Лариса
 
Мікроблейдинг  в техніці «Волоски». Категорія ЮНІОР:
2 місце - Сокіркіна Юлія
3 місце - Солтіс Альона
 
Мікроблейдинг брів в техніці «Комбі».  Категорія ПРОФІ:
1 місце - Мальований Олександр
2 місце - Стриго Олена
 
Мікроблейдинг брів в техніці «Пудрове напилення». Категорія ЮНІОР:
3 місце - Лізніченко Юлія
PM-AWARD-(2).JPG PM-AWARD-(3).JPG PM-AWARD-(4).JPG PM-AWARD-(6).JPG PM-AWARD-(7).JPG PM-AWARD-(10).JPG PM-AWARD-(11).JPG