XXI Міжнародна виставка індустрії краси
20-22 вересня 2023 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Поради відвідувачам

7 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-регистрация-на-выставку-(1).png
Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

 

Наидите-необходимые-вам-компании-и-их-стенды-(2).pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознакомьтесь-с-деловои-программои-(1).png
 
Ознайомтеся з діловою програмою. У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.

Планируите-свое-путешествие-(2).png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.
 

cv.png
Біржа праці. Це спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту. Відправте резюме до нашої біржі праці або розмістіть вакансію. Під час виставки вони будуть зібрані на одному стенді.
 

биржа-труда-(2).png
Диплом відвідувача. Усім відвідувачам-професіоналам у дні проведення виставки ми видаємо дипломи відвідувачів. Не забудьте завітати на стійку видачі дипломів та отримати свій.
 

share.png

Завжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

Відвідати.PNG