XXI Міжнародна виставка індустрії краси
20-22 вересня 2023 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Відгуки байєрів

Відвідувачі про сервіс BUSINESS CONNECT:

Вікторія Гребенець, Директор ЧФ «Віка», м Рівне:
«У цьому році я стала учасником Байєрської програми виставки і не пошкодувала. Дякую за хорошу організацію роботи байєрів. Дуже допомогла попередня інформація про учасників експозиції - з її допомогою вдалося підготуватися до зустрічей з представниками компаній. Ми зараз телефонуємо один одному, домовляємося про серйозну роботу з компаніями-учасниками виставки: "КОКО" - Німеччина, "Бриз" - Ізраїль, Альфа СПА (канадська косметика) і ін. Думаю, що результат повинен бути непоганим. Все що зробили організатори, дуже важливо. Сподіваюся на подальшу співпрацю. »

Палагнюк Сергій Іванович, Директор «Світ парфумів», м.Чернівці:
«Байєрська програма це новий Європейський підхід до бізнес-співпраці. Наша Компанія вдячна організаторам виставки за новий підхід і нові можливості. Дякуємо!"

Олена Пераш, керівник магазину ˝Космея˝ (Чорноморськ)
««Дуже дякую за Байєрську програму. Вона дозволяє економити час і отримувати максимальний результат. Уклали нові договори, ознайомилися з новинками. Ви працюєте професійно, а значить, завжди успішно.»»

Кирило Кузьмицкий, Директор, магазини Нігтьова Фея, м Краматорськ:
«Байєрська програма крута: список брендів і експонентів дозволяє швидко знайти потрібних людей з якими хотів зустрітися. Кафе / переговорки відпочити від шуму і привести в порядок зібрані нові контакти і каталоги постачальників. Посмішка Вікторії, при зустрічі, налаштовує на позитив, що збільшує загальну продуктивність відвідування. Мінус - складно знайти парковку, якщо приїжджати не утром :) Спасибі вам за організацію такого складного і корисного дійства щороку !!!»
Прийняти участь у BUSINESS CONNECT просто::

1. Попередньо зареєструйтесь
2. Запросіть на зустрічі експонентів виставки за допомогою BUSINESS CONNECT (почне свою роботу за місяць до відкриття виставки).
3. Завітайте на виставку у будь-який день її роботи
• відвідайте стійку реєстрації байерів (2й павільйон, вхід 2А)
• отримайте бейдж-перепустку на виставку «Байєр» та путівник
Участь в Байєрській програмі безкоштовна. Попередня реєстрація працює до 17 вересня (включно).


Для отримання детальної інформації, звертайтесь:  
Керівник BUSINESS CONNECT
Вікторія Коваленко
тел.: +38 (044) 496-86-45,  моб. +38 (067) 440-27-71
e-mail: [email protected]